29 lutego 2024

Bezpłatna opieka stomatologiczna

DRODZY RODZICE,

w ramach zawartego Porozumienia z Corten Dental sp. z o.o. każdy uczeń uczęszczający do naszej szkoły ma możliwość korzystania z bezpłatnej opieki stomatologicznej w gabinecie przy ul. Radzymińska 250 w Warszawie.

Rodzic lub opiekun prawny może telefonicznie umówić wizytę dzwoniąc pod numer Contact Center Corten Dental Sp. z o.o. 22 602 08 08

poniżej miesięczny harmonogramu ogólnej dostępności gabinetu:

Lek. Mucha

· 07.03.2024

· 14.03.2024

· 21.03.2024

· 28.03.2024

Opieka stomatologiczna uczniów obejmuje:

· profilaktyczne świadczenia stomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 19 roku życia.

· świadczenia ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18 roku życia,

Przeglądy stomatologiczne dla uczniów niepełnoletnich odbywają się w obecności rodziców/opiekunów lub podstawie pisemnej zgody na przeprowadzenie badania. Prosimy aby rodzice /opiekunowie na umówioną wizytę z dzieckiem stawili się z legitymacją szkolną.

Opieka stomatologicna dla uczniów jest bezpłatna, finansowana ze środków NFZ w zakresie określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 6 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego.