16 sierpnia 2022

Lato w Mieście.

Szanowni Państwo,

16 sierpnia zaczynamy akcję Lato w Mieście. W tym roku, w naszej szkole, będą odbywać się półkolonie dla 4 grup dzieci. Prosimy, aby  przyprowadzać dzieci do godz. 8.00 ponieważ o tej godzinie dwie grupy jedzą śniadanie, następne dwie o 8.15. We wtorek ruszamy na zajęcia do Muzeum Pragi, Muzeum Woli oraz Centrum Pieniądza NBP. Po obiedzie dzieci mają zajęcia sportowe oraz zajęcia programowe z wychowawcami. Prosimy, aby dzieci miały: obuwie na zmianę, plecaki wycieczkowe z bidonem z wodą (będziemy uzupełniać w szkole z naszych źródełek),przekąski na podwieczorek, karty miejskie oraz ubranie adekwatne do pogody i zajęć.

Szczegółowy plan zajęć oraz podział dzieci na grupy jest dostępny w holu szkoły.