15 maja 2024

Zapobieganie zachowaniom samobójczym dzieci i młodzieży- webinarium

Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni,

Serdecznie zapraszamy na webinarium „Zapobieganie zachowaniom samobójczym dzieci i młodzieży” w dniu 21 maja w godz. 17.00 – 20.00.

Główne cele webinarium:

·        uwrażliwienie rodziców/opiekunów prawnych na sygnały ostrzegawcze związane z samobójstwami,

·        przekazanie wskazówek, jak wspierać dziecko z myślami samobójczymi,

·        wskazanie rodzicom/opiekunom prawnym miejsc wsparcia w sytuacjach trudnych i kryzysowych związanych z samouszkodzeniami, próbami samobójczymi dzieci.

Prowadzenie: Jacek Szczepkowski – profesor na Wydziale Pedagogiki UKW w Bydgoszczy, terapeuta, trener i superwizor terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla rodziców z zakresu zachowań ryzykownych.

Aby wziąć udział w webinarium, należy wejść na podany niżej link w dniu 21 maja o godz. 17.00.

Spotkanie jest tłumaczone na PJM (Polski Język Migowy).

Kontakt: beata.walkiewicz@wcies.edu.pl, 723 245 215

Webinarium jest realizowane w ramach budżetu obywatelskiego m.st. Warszawy.