28 stycznia 2024

32 FINAŁ WOŚP PŁUCA PO PANDEMII.GRAMY DLA DZIECI I DOROSŁYCH.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami♥️

W tym wyjątkowym dniu graliśmy z Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek.

W naszej szkole odbył się mecz siatkówki - URZĘDNICY kontra MIESZKAŃCY. Drużynę urzędników wsparli Marek Kuch i Arkadiusz Bieniek, nauczyciele naszej szkoły. Z zaangażowaniem grała Katarzyna Górska-Manczenko. Zawodnikom mocno kibicowała Dorota Kozielska - z-ca Burmistrza Dzielnicy Targówek oraz Joanna Mroczek Radna dzielnicy TargówekJustyna Rucyk - Radna Dzielnicy Targówek. Mecz był na bardzo wysokim poziomie. Lepsi okazali się mieszkańcy, wygrywając 3:2.

Po meczu piłka wraz z autografami grających została wylicytowana podczas finału w Centrum Kultury i Aktywności i przekazana szkole.

Również dzisiaj przekazaliśmy do Sztab WOŚP Warszawa #97 - 2024 naszą puszkę, którą zasilaliśmy podczas grudniowego kiermaszu świątecznego oraz balu karnawałowego. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w tych wyjątkowych inicjatywach. Dzięki Wam nasza szkoła zebrała 𝟰𝟰𝟱𝟯,𝟰𝟯zł !!!!! To cudowny wynik!

Bądźmy dumni z tego, co razem osiągnęliśmy!❤️❤️❤️