16 grudnia 2022

Anioły Aniołom

Jak co roku w naszej szkole odbył się festyn Anioły Aniołom. Wspólnie robiliśmy ozdoby choinkowe i kartki świąteczne. Ozdabialiśmy choinkę przed naszą szkołą oraz pyszne pierniki, stworzyliśmy  bałwana z kubeczków plastikowych. Były też zajęcia sportowe. Po warsztatach wszyscy uczestniczyliśmy w koncercie Teatru Muzycznego, na którym usłyszeliśmy twórczość Tadeusza Gajcego w wykonaniu sławnej aktorki pani Teresy Lipowskiej oraz uczniów naszej Szkoły. Całość zakończył wspólny śpiew kolęd. Było pięknie i magicznie.

Serdecznie dziękujemy organizatorom tej imprezy: Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego ,a przede wszystkim

Iwona Wujastyk -dyrektor Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury, Katarzyna Górska-Manczenko, Mazowiecki Teatr Muzyczny Operetka Im. Jana Kiepury W Warszawie, oraz Rodzicom i Wszystkim, dzięki którym ta Impreza się odbyła.

Zapraszamy za rok!

Film podsumowujący uroczystość Anioły Aniołom