19 grudnia 2023

Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie!

Dzień dobry,

Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie! To okazja, aby utrwalić wiedzę i pożytecznie spędzić wolny czas.

Jak możemy przyjemnie i pożytecznie spędzić przerwę świąteczno-noworoczną? Sposobów może być na pewno wiele, ale dziś chcielibyśmy zaproponować ciekawy konkurs ortograficzny dostępny w aplikacji ZDAY.  Ideą konkursu jest zaoferowanie pożytecznej rozrywki połączonej ze zdobywaniem i utrwalaniem praktycznej wiedzy. To uzupełniono szczyptą zdrowej rywalizacji.

Wydarzenie organizowane jest w dniach od 23 grudnia 2023 r. do 7.01.2024 r. Na uczestników czeka 50 dyktand konkursowych. Za rozwiązanie każdego z nich uczestnik otrzyma odpowiednią liczbę punktów. Oceniana będzie liczba poprawnych odpowiedzi oraz czas rozwiązania dyktanda - im krótszy, tym lepiej.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację ZDAY. Szczegóły na temat konkursu oraz link do pobrania aplikacji znajdują się na stronie: https://dyktanda.pl/swiateczne-rozwiazywanie-dyktand-2023

Organizatorzy zapraszają i uczniów, i dorosłych.

Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl