02 września 2024

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2024/2025

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2024/2025. Tradycyjnie rozpoczęto ją od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. W imieniu Pana Krzysztofa Miszewskiego Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy wszystkich zebranych, w tym zaproszonych gości Panią Dorotę Kozielską, Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy i Pana Witolda Harasima, Radnego Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy, uczniów, rodziców oraz kadrę pedagogiczną i administracyjną szkoły przywitała Wiesława Dziklińska- dyrektor szkoły. Szczególne słowa Pani dyrektor skierowała do uczniów klas pierwszych, którzy w naszej szkole rozpoczynają swoją przygodę z nauką. Pani Dorota Kozielska odczytała list od Pana Krzysztofa Miszewskiego - Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawa skierowany do społeczności szkolnej. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy, aby rok szkolny 2024/2025 był czasem pełnym sukcesów, rozwoju oraz spełnienia.