06 lutego 2023

Spotkanie z Mistrzami Świata,

06.02.2023r. naszą szkołę odwiedzili szczególni goście. Marcin Możdżonek i Krzysztof Ignaczak czyli byli reprezentanci Polski w siatkówce mężczyzn.

Opowiedzieli o swojej drodze do sukcesów.

Prawdziwy sukces przychodzi po systematycznej i ciężkiej pracy. Ale warto dla takich nagród.

Mistrzowie przestrzegali wszystkich przed używaniem energetyków, które dają tylko złudne poczucie zdrowia i siły. W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH tylko świeże owoce i warzywa oraz prawdziwie zdrowa dieta pomogą osiągnąć sukces na miarę prawdziwych mistrzów.

Na sali znaleźli się zagorzali fani siatkówki i klubu Skra Bełchatów, który może pochwalić się wieloma sukcesami w kraju i na świecie.

Sumując, nie jest ważne czy sukces jest wielki czy całkiem mały. Istotny jest ruch, aktywność i dobrą zabawą.

Spotkanie upłynęło w wesołej atmosferze, uczniowie zadawali pytania mistrzom. Na zakończenie ustawiła się długa kolejka oczekujących na autografy. Było super!