26 stycznia 2024

Z radością informujemy, że nasza Szkoła wygrała Ogólnopolski Konkurs Grantowy IOM - działania integracyjne dla dzieci i młodzieży ze społeczności lokalnej i migranckiej.
Nasz Projekt pod nazwą "Dzieci Świata- jedno serce jedna scena" będzie trwał do maja 2024r. i będzie obejmował rożne działania integrujące trzy społeczności: szkolną, cudzoziemską i lokalną. Tym razem będzie to projekt promujący kreatywność zarówno dzieci jak dorosłych, zarówno nauczycieli jak rodziców.., zarówno Polaków jak Cudzoziemców. Stawiamy tym razem na rozwój komunikacji bez przemocy, na krótkie formy sceniczne, zajęcia integrujące klasy itp.
Dziękujemy Pomysłodawcom a przede wszystkim Głównej Kreatorce naszej Szkoły pani Dyrektor Wiesia Dziklińska 🙂 🙂 🙂