06 listopada 2023

Edukacja Targówek

Warszawska Akcja Zima w Mieście 2024

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do placówek Warszawskiej Akcji „Zima w mieście” podczas ferii zimowych w terminie 15 - 26 stycznia 2024 r. Zapisy startują 24 listopada - szczegóły w artykule.

Tak, jak co roku, w okresie ferii zimowych warszawscy uczniowie/uczennice oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz ofertę zajęć: sportowych, artystycznych, edukacyjnych i rekreacyjnych.
Status uczennicy/ucznia przysługuje osobom pobierającym naukę w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych w okresie od 1 września do 31 sierpnia (UWAGA: oddział przedszkolny jest podstawową jednostką organizacyjną przedszkola i NIE WCHODZI w skład struktury organizacyjnej szkoły podstawowej). Dzieci z oddziałów przedszkolnych podczas ferii korzystają z bieżących zajęć w placówce.

- PLACÓWKI ZIMY W MIEŚCIE NA TARGÓWKU
Warszawska Akcja „Zima w mieście” na Targówku będzie zorganizowana  w następujących szkołach:

• Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Balkonowa 4
  • Szkoła Podstawowa nr 58, ul. Mieszka I 7
  • Szkoła Podstawowa nr 206, ul. Bartnicza 2
  • Szkoła Podstawowa nr 114, ul. Remiszewska 40
  • Szkoła Podstawowa nr 285, ul. Turmoncka 20
  • Szkoła Podstawowa nr 377, ul. Trocka 4

Placówki będą czynne w godz. 7.00-17.00. Zapewnią uczestnikom opiekę, ciekawe zajęcia, posiłki.

- ZAPISY / TERMINY / FORMA
Zapisy do tegorocznej akcji odbywają się w terminie 24 listopada (od godz.16.00) - 10 grudnia (do godz. 24.00).
Link do stroy zapisów:  https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl/vintro-parents//main_inactive.action

- OPŁATY
Miasto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców nie podwyższyło w tym roku opłaty dziennej pomimo wysokiej inflacji oraz wzrostu cen produktów żywieniowych, energii i transportu chcąc nadal zapewnić wysoki standard opieki oraz wyżywienia dla wszystkich uczestników.
Obowiązująca stawka -  50 zł dziennie

• 20 zł opłata za wyżywienie;
  • 30 zł opłata za opiekę.

Zapraszamy!