Opieka wakacyjna w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych 2024 r.

Szanowni Państwo,

Na prośbę BE w załączeniu przesyłam zasady zapisu na opiekę wakacyjną w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych zaplanowanych na lipiec-sierpień 2024 r.

Dodatkowo przesyłam harmonogramy zapisu na dyżury wakacyjne (wersja dla rodziców, oraz harmonogram wewnętrzny dla WOW-ów oraz placówek), oraz harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025.

Informacja dotycząca dyżurów wakacyjnych zostanie opublikowana dziś na stronie Biura Edukacji.

Dyżurem wakacyjnym w BE zajmuje się Pani Izabela Popiołek Inspektor w Wydziale Przedszkoli i Szkół Podstawowych tel. 22 44 33 521 ipopiolek@um.warszawa.pl