gru

sty

Świąteczne porządki

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego kiermaszu świątecznego!🎄♥️ Jego wyniki i przebieg przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Było wspaniale! Dzięki Wam, udało się zebrać całą puszkę na #WOŚP. Widząc tak dużo zaangażowanie postanowiliśmy nie zwalniać tempa. Dlatego już dziś zapraszamy gorąco do wsparcia naszej kolejnej akcji na rzecz #WOŚP. Idą święta, a wraz z nimi porządki. Wykorzystajmy to i dajmy zabawkom, grom, pluszakom, czy książkom drugie życie.

Zgromadzone rzeczy posłużą jako nagrody w loterii fantowej podczas balu karnawałowego 10 stycznia💃🎶. Czym więcej fantów uda nam się zebrać, tym więcej losów będziemy mogli sprzedać. O szczegółach loterii będziemy jeszcze informować, ale już dziś zachęcamy do udziału. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszym plakacie. A już dziś zachęcamy do udziału ♥️